+90 (532) 342 36 01

Kiralık Ultra Lux Motoryatlar

Toplam 26 adet sonuç bulundu.

Kiralık Ultra Lux Motoryatlar

Ultra lux Motoryatlarımız Yat kiralama konudsunda üst noktadır. Siz yeterki teknenizden nasıl bir konfor istediğinizi bize bildirin. Kiralık Lux yatlar Marmaris Tabiki boyları kabin sayıları ve konforları ile ön planda teknelerdir. Hizmet veren personel sayıları, uluslararası tecrübeye sahip kaptanları ve dünya mutfaklarını bilen mutfak şefleri ile görevlerini tam olarak yapan ekiplerdir. Bu teknelerimizde adeta hizmette sınır yoktur, Talep edebileceğiniz herşey mevcuttur. Tabiki sunulacak her türlü konforun ve hizmetin bedeli vardır. Bu durum ne talep ettiğinize bağlıdır. Kiralama bedelleri 60.000 euro ve üzeri rakamlardır konforları ve sundukları hizmetlere göre kiralama bedellerinde sınır yok gibi bir durumdur. Bu teknelerimizde alabileceğiniz hizmetleri saymak için sayfalar yetmez. Kiralık Lux Motoryatlar Bodrum.

Kiralık Ultra Lux Motoryatlar

Luxury teknelerimizde olduğu gibi bu teknelerimizide tüm akdeniz ülkelerinden kiralayabilirsiniz. Bu ülkelerin dışında şirketimizden Bahamas, California, Caribbean leewards, Caribbean virgin islands, Caribbean wind wards, Florida, Dubai, South America, South pacific gibi her çeşit Yat kiralamanız mümkündür. Üstelik bu kiralamalarınızı şirketimizden uluslararası sözleşmelerle güven içinde yapabilirsiniz. Kiralık Lux yatlar Göcek.

Kiralık Ultra Lux Motoryatlar

Antalya bölgemiz yat turizmi açısından çok gelişmemiştir, bunun sebebi sahil yapısının çok düz hat olmasıdır. Kaş istikametine doğru hareket edilirse olympos civarı birkaç güzel koy imkanı sunar ama genellikle Antalya çıkışlı charter rotaları Kaş a kadar uzanır. Bu durum en az bir haftalık turu gerektirir. Olympos a kadar yapılanlar birkaç günlük turlardır. Bu yüzden Antalaya bölgemizde lux guletlerve motoryatlar yoktur. bu bölgemizin tekne talebini genellikle Fethiye göcek bölgemizden karşılamaktayız. Kiralık ultra lux motoryatlar yunan adalarıHaber Bültenine Abone Olun