+90 (532) 342 36 01

Kiralık Luxury Guletler

Toplam 68 adet sonuç bulundu.

Kiralık Luxury Guletler

Luxury guletlerimiz ekonomik guletler sınıfının bir üst kademesidir. Bu teknelerimizin içinde yine yüksek sezon temmuz ağustos fiyatı haftalık 10.000 euro dan başlayarak 35000 euro ya kadar geniş bir fiyat aralığında teknelerimiz mevcuttur. Kiralık Guletler Bodrum, teknelerin fiyat aralıklarını verdikleri hizmet kalitesi, teknenin konfor, iletişim, mutfak kalitesi ve en önemlisi personel kalitesi belirler. Tabiki teknenin üretim yılı önemlidir. Fakat bu teknelerimiz genelde ahşap olduğu için ahşap malzeme iyi bakıldığı sürece ilk gün yapıldığı güzellikte kalabilmektedir. Bu her yıl yapılan bakımın kalitesi ile doğru orantılıdır. Bu anlamda 8-10 yıllık teknelerimiz vardır, bakıldığında denize indiği günkü kadar güzel ve alımlıdır. Kiralık Guletler Marmaris tekne kiralama yaparken teknenin üretim yılı size çok etkilemesin, önemli olan acentanızın sizinle paylaştığı teknenin fotoğrafları güncel ve gerçek olsun. Luxury teknelerimizde mükemmel bir hizmet anlayışının dışında, gerek kabinlerde gerek teknenin yaşam alanı olan güvertesinde inanılmaz bir konfora sahip olacağınızı unutmayınız. Luxury teknelerimizin en çarpıcı yanı mutfak sorumlusu şeflerimizin yemek konusundaki başarılarıdır.

Kiralık Luxury Guletler

Akdeniz mutfağını çok iyi bilmelerinin dışında, dünya mutfaklarını bilen kişilerdir. Sizler için hazırladıkları çok özel yiyeceklerin sunumuda gerçek bir show a dönüşmektedir. tekne güzel, ortam güzel, yemekler ve sunum mükemmel, teknenin konforu üst düzeyde, bütün bunlara ek olarak kaptanın ve personelinin saygısı, sevgisi ve gülen yüzleride eklenince farklı bir boyutta olduğunuzu anlayacaksınız.  bu sınıftaki teknelerimizde evinizdeki konforu teknenizde yaşayabilirsiniz. Kiralık Guletler Yunan Adaları.

Kiralık Luxury Guletler

Turunuz süresince acentanız olarak bizler, her fırsatta sizinle iletişimde olduğumuzdan, yaşayacağınız en küçük sorun dahi, tarafımızdan müdahale edilerek halledilecektir.Tekneden inerken dinlenmiş, ödediğiniz ücretin karşılığını tam olarak almış olmanın mutluluğunu sizlerde görmemiz, tekneturk olarak bizleri çok daha fazla mutlu edecektir. Göcek yada Fethiye çıkışlı guletlerimiz ile isterseniz Fethiye ve Göcek koylarını, dilerseniz tarihi ve ekzotik bir bölge olan kalkan, Kaş, Kekova taraflarını gezebilirsiniz. Kiralık Guletler Göcek bu bölgemiz mistik güzelliği ve likya uygarlığının su içinde ve dışındaki görüntüleri ile mutlaka görülmesi gereken mükemmel yerlerdir. Doğanın ve geçmişe dönük tarihi yapının güzellikleri sizi büyüleyecektir. Kiralık Guletler Fethiye.Haber Bültenine Abone Olun