+90 (532) 342 36 01

Kiralık Katamaran Yelkenliler Tekneturk yachting

Toplam 33 adet sonuç bulundu.

Kiralık Katamaran Yelkenliler

Katamaran yelkenli teknelerimiz birkaç sezondur müşterilerimiz tarafından büyük ilgi görmekte. 3-4-5 kabin olarak çeşitli boylarda ve markalardaki Kiralık Katamaran Yelkenli Tekneler rahatlıkları ve konforlu dizaynları ile tercih nedeni olmaktadır. Mono hull yelkenli teknelere göre her ne kadar çok fazla yelken keyifleri olmasada katamaran teknelerimiz yinede aileler tarafından, bilhassa çocuklu ailelerin tercih nedeni olmakta, tabiki yaşam alanları, mutfağının bulunduğu salon bölümü, kabinlerinin rahat ve yüksek oluşu, kıç havuzluğunun geniş ve oturma dizaynının rahat oluşu nedeniye rağbet görmekte. Normal yelkenli teknelere göre yelken sırasında fazla yatmaması bu konuda tedirginlik yaşayan bayan müşterilerimiz ve çocuklar için ideal olmakta. Kiralık Katamaranlar Orhaniye.
Katamaran Yelkenliler diğer yelkenli teknelere göre farklılıklar göstermektedir. Ilk defa katamaran kullanacak yelkenci arkadaşlarımıza tavsiyemiz, ilk turlarında mutlaka bir kaptan almalarıdır. Tekneyi donanım, manevra ve yelken anlamında tanımak gerekmektedir. Tanıdıktan sonra teknenin keyifli bir kullanımıda söz konusudur. Çift makine oluşu manevra ve yanaşmalar sırasında büyük kolaylık sağlar. Makinelerinin birini ileri diğerini geri kullanarak olduğu yerde manevra yapabilir, adeta teknede Bow thruster varmış gibi kullanabilirsiniz. Tekne eni geniş olduğu için bu size büyük rahatlık sağlar. Kiralık Katamaranlar Fethiye yada mono hull yelkenli kiralama durumunuzda web sitemizde bulunan Mavi Tur Rotaları linkimizdeki uydu haritalarımızdan hangi rotayı seçecekseniz o rotadaki tüm koyların ve adaların fotoğraf ve görüntülerine ulaşabilirsiniz. Kiralık Katamaranlar Marmaris.

Kiralık Katamaran Yelkenliler

Haritalar üzerindeki işaretleri tıkladığınızda o bölgeye ait en az 5 fotoğrafa ulaşabilirsiniz. Ayrıca gittiğiniz koy ve adalarda gezmeniz görmeniz gereken yerleri, haftalık ve iki haftalık hazırlamış olduğumuz rotalardan, öğrenebilir ve kendinize özel rotalar yapabilirsiniz. Katamaran teknenizle sığ sulara daha fazla sokulabilirsiniz. Eğer katamaran kiralamayı düşünüyorsanız, rezervasyonunuzu erken yapmalısınız, çünkü diğer yelkenli teknelerimize göre önce katamaranların haftaları dolmaktadır. Kiralık Katamaranlar Bodrum.

Kiralık Katamaran Yelkenliler

Erken hareket ederseniz istediğiniz katamaranı kiralar ayrıca erken rezervasyon indiriminden yararlanırsınız. Kaptanlı katamaran kiralamalarında, kaptanın kabini güverte üstünden girişi olan bir kabindir ve puruva kısmındadır. Kiralık Katamaranlar Göcek.
Neticede size ait bölüm tamamen kaptandan ayrıdır. Kaptanın sancak tarafında duşu tuvaleti iskele tarafındada kamarası bulunur. Dolayısı ile size ait bölümde özgür bir ortamda olursunuz. Katamaranlarımıza istenildiğinde verebileceğimiz, yemek ve servis yapacak bayan hosteslerimiz mevcuttur. Eğer hostes alacak olursanız eşlerinizinde tatilinizde çok rahat etmesini sağlarsınız. Kiralık Katamaranlar Yunan Adaları.Haber Bültenine Abone Olun